Přilákání RYB

 

 

Přilákání RYB

 

Atraktivnost místa pro rybu lze zlepšit vnaděním.Vnadit se dá nástrahou (klávesa L) a nebo doplňkovou návnadou (klávesa G).Toto dokrmení je dost důležité a ve většině případů velmi ovlivňuje přesuny ryb.

Příklad:
GBAIT      TEMP       O2         PH           DEPTH           LIGHT           COVER
                      2.5           2.0         1.0               10                  20                     10
 
LFEED       TEMP       O2         PH           DEPTH           LIGHT           COVER
                     2.5           2.0         1.0               10                  20                     10
 

 

Použijete-li dokrmení přes klávesu G,tak se rozšíří hodnoty nastavené pro ryby.Od minimální hodnoty např.TEMP (teploty) se odečte 2,5 a k maximální hodnotě se naopak přičte 2,5.
U DEPTH (hloubky) se od minimální hloubky ve které se ryba pohybuje odečte 10 a k maximální se přičte 10.To se děje u všech popsaných hodnot.Dokrmením tedy rybě na určitém místě dáme větší rozsah hodnot.To ryba zjistí a není-li to opravdu špatné místo,tak po protestování se tam okamžitě přesune.Není moc dobré krmit přezpříliš.Nejlepší zkušenosti mám,že ke každému prutu hodím jednou L a jednou G a pak tam třeba hodinu chytám.
Samozřejmě je třeba také krmit návnadou,kterou daný druh ryby přijímá.Těžko budete Cejna lákat na krmení pro dravce.To je ale už na vás.Zkoušet,zkoušet a zkoušet.
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
JyxoRank - fishing-simulator2.websnadno.cz/JyxoRank Google Pagerank - fishing-simulator2.websnadno.cz/Google PagerankS-Rank - fishing-simulator2.websnadno.cz/S-RankAlexa Rank CZIN.eu Katalog-webu.com Pridat.eu Katalog rybaření