Kdy se ryba přesune

TESTY 
Ryby v FS2 nestojí jen tak na místě a nečekají,až je najdete.Je to trochu jako v reálu.Ryby se prostě přesunují podle toho,kde jsou pro ně lepší podmínky.Jak hodně ryba hledá lepší místo určuje počet testů.
Opět koukneme na Fort de Bilt2 do složky Stock.Věnujte pozornost posledním číslům (obraz D).

 

Toto číslo udává počet testů pro vybranou rybu.
U teploty je číslo 2.Ryba stále hledá lepší místo.Když nalezne lepší teplotu než je teplota ve které se nachází,tak ji protestuje 2 testy.Jestliže oba dva testy dopadnou ANO,ryba se přesune na toto místo.Jestliže ne,tak ryba zůstane na stejném místě.
 
Kdyby byl test 0,tak ryba bude samozřejmě absolutně laxní k nějakému testování.Prostě bude čekat na místě,až ji to hodíte k tlamce.
 

 

Závěrem: Celé to tedy znamená – Našli jste rybu a třeba ji i vytáhli.Ovšem s postupem času se na revíru mění počasí a to ovlivňuje Teplotu,Kyslík ve vodě,Světlo atd.Pak se lehce stane,že kde vám to ze začátku bralo,po hodině nemáte ani potah.Samozřejmě si hejno našlo lepší místo a vy máte po rybách.Proto jako v reále je velmi důležitá lokalizace místa.
Samozřejmě lze místo zatraktivnit pro ryby.Jak na to, si popíšeme v další kapitole - Přilákání RYB
 
 
 
 
TOPlist
JyxoRank - fishing-simulator2.websnadno.cz/JyxoRank Google Pagerank - fishing-simulator2.websnadno.cz/Google PagerankS-Rank - fishing-simulator2.websnadno.cz/S-RankAlexa Rank CZIN.eu Katalog-webu.com Pridat.eu Katalog rybaření